Contact

Hala de productie si Showroom Oradea-Vest (Bihor, Cluj, Arad, Timisoara, Satu Mare, Baia Mare, Salaj) Gabriel Luca
Tel/Fax: +40 259 474 748
Mobil: +40 733 931 222
E-mail: vanzari@dusadoor.ro

Alin Gane
Mobil: +40 733 931 224
E-mail: alin.gane@dusadoor.ro

Nicodim Tamas
Mobil: +40 733 931 223
E-mail: office@dusadoor.ro

Showroom Sibiu-Centru (Sibiu, Alba, Brasov, Gorj, Prahova, Valcea, Dambovita, Bucuresti, Ilfov) Antoce Alexandru
Judete: AB, BV, GJ, PH, SB, VL
Fix: +40 369 436 049
Mobil: +40 733 931 225
E-mail: sibiu1@dusadoor.ro

Mioara Daina
Mobil: +40 733 931 227
Email: office@dusadoor.ro

Vanzari Sibiu
Mobil: +40 733 931 226
Email: office.sibiu@dusadoor.ro

Departament Export & Logistica Catalin Cipleu
Mobil: +40 733 931 221
E-mail: export@dusadoor.ro

Departament Productie Gabriel Luca
Mobil: +40 733 931 230
E-mail: productie@dusadoor.ro

Departament Contabilitate Felicia David
Mobil: +40 733 931 231
E-mail: contabilitate@dusadoor.ro