Contact




Sugestii & Reclamatii


Hala de productie si Showroom Oradea
Vanzari Directe
Andrei Marc
Tel/Fax: +40 259 47 47 48
Mobil: +40 733 931 222
E-mail: vanzari@dusadoor.ro

Ștefan Marcus
Tel: 0733 931 227
E-mail: vanzari1@dusadoor.ro

Departament Vanzari Distributie Alin Gane
Fix: +40 369 43 60 49
Mobil: +40 733 931 224
E-mail: alin.gane@dusadoor.ro

Departament Comercial
Director Comercial
Catalin Cipleu
Mobil: +40 733 931 220
E-mail: comercial@dusadoor.ro

Departament Export & Logistica Paul Nastea
Mobil: +40 733 931 221
E-mail: export@dusadoor.ro

CEO Nicodim Tamas
Mobil: +40 733 931 223
E-mail: office@dusadoor.ro

Departament Productie Gabriel Luca
Mobil: +40 733 931 230
E-mail: productie@dusadoor.ro

Departament Contabilitate Felicia David
Mobil: +40 733 931 231
E-mail: felicia.david@dusadoor.ro